czwartek, 31 grudnia 2015

Podsumowanie roku 2015

No co i rok 2015 przechodzi na emeryturkę i daje szanse nowemu 2016. Chyba nikogo nie zdziwię stwierdzeniem, że ten czas zdecydowanie za szybko leci? 
Ten rok oceniam jako udany, nie był może tak fajny jak 2014 no, ale to chyba długo będzie mój faworyt :) 

A to takie szybkie zestawienie 


W tym roku nastąpił jeden przełom, przełom z tematyki zlotowo- towarzyskiej. Był to Rok w którym pierwszy raz byłam na zlotach nie anonimowo, lecz jako scraPina i mogłam poznać wiele osób osobiście :) Najpierw przełamanie lodów na Craft Wawa, potem błyskawiczny VIII Zlot w Warszawie. Kolejnym przełomem był mój pierwszy wyjazdowy zlot a mianowicie Craft Party w Poznaniu no i wisienką na torcie był Pierwszy Art in Town


Bardzo ważnymi momentami, które mocno podbudowały moją wiarę w siebie i to co robię było dołączenie do trzech wspaniałych Design Team'ów. Zaczęło się od Scrap'n'skill potem dołączyłam do pszczółkowego ula w Bee Scrap a uwieńczeniem wszystkiego była wspołpraca z fantastyczną ekipą Papelii. Każdej ekipie raz jeszcze dziękuję! :)


Kolejnym ważnym momentem były pierwsze urodziny mojego bloga :) Dostałam mnóstwo życzeń i zgłoszeń do Candy, co było dla mnie niesamowicie miłe :) 

A co do scrapowej statystyki, to przy okazji zrobiłam małe porządki na dysku :) Wyszło na to, że w tym roku zrobiłam łącznie ponad 100 różnych prac:
 • 60 kartek 
 • 6 notesów
 • 4 exploding boxy 
 • 4 przepisniki 
 • 3 albumy  
 • 3 komplety zaproszeń
 • 3 parawany
 • 2 księgi gości 
 • 2 LO'sy 
 • 3 zakładki 
A do tego tagi, identyfikatory, magnesy, girlandy i inne dekoracje, które ciężko mi określić :) Jednym słowem nawet się nie spodziewałam ale bym to całkiem pracowity rok :P

Ja tymczasem jestem w drodze na sylwestrową imprezę,a pare kilometrów jest do zrobienia :P A jak wy spędzacie tą ostatnią noc? :)

Jedyne co mi pozostało, to życzyć Wam szczęśliwego nowego roku!!! Mnóstwa kreatywnych pomysłów, pięknych prac no i oczywiście zdrowia, żeby te cuda tworzyć :D
Trzymajcie się gorąco, bo zima chyba się zbliża!

Żegnaj roku 2015!
:* 

5 komentarzy:

 1. Gratuluję wspaniałego i udanego roku i życzę Ci aby i ten, który za kilka godzin zapuka w nasze drzwi był taki twórczy i owocny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne Gratuluję bo spisałaś się świetnie w Tym roku i aby ten który niebawem nastanie był jeszcze lepszy :) Pozdrawiam Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, jest Ci czego gratulować :) poszalałaś w tym roku :) ale i tak życzę, żeby 2016 był jeszcze lepszy :*

  OdpowiedzUsuń
 4. wow wow wow ale rok za Tobą- super

  OdpowiedzUsuń
 5. w przyszłym, a raczej już tym roku postuluję więcej LO'sów!!!

  OdpowiedzUsuń

Każde miłe słowo pozostawione przez Ciebie sprawi mi niesamowitą radość :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :D