poniedziałek, 20 czerwca 2016

Pamiątkowa Księga Gości Weselnych

Pozlotowe emocje opadły na dobre, zakupy rozpakowane, poukładane w odpowiednie miejsca, mam nadzieję, że jak najszybciej będę mogła się nimi nacieszyć! Zapowiada się kolejny intensywny i męczący tydzień w Weekend kolejne wesele! 

W dniu zlotu, żeby tradycji stała się za dość, tak jak rok temu, tak i tym razem w dniu zlotu miałam wesele. Co więcej miałam nawet dwa wesela! Obie pary są nam bardzo bliskie dlatego najbliższe kilka postów poświęcone będzie prezentom jakie im zrobiłam :) Wszystkie powstały z cudnych tekturek I kropka

Jako pierwsza pamiątkowa księga gości na wpisy gości weselnych w delikatnych odcieniach beżu:  


Strasznie spodobało mi się połączenie TEJ ramki z napisem księga gości, dopełnieniem są pasujące narożniki z tej samej kolekcji OWLowe, którą pokochałam od pierwszego wejrzenia! :)Skoro ślub to obowiązkowo mnóstwo kwiatów! Oczywiście nie mogło paść na inne kwiaty niż Wild Orchid Craft! Stworzyłam dość rozbudowaną kompozycję kwiatową z duuużą ilością listków i dekoracji z pearl pernówNapisy były wycinane na specjalne zamówienie, ku mojemu zdziwieniu były wycięte w kilku rozmiarach, więc mogłam ich użyć we wszystkich prezentach :)


Wnętrze księgi zdobi TA oto ramka gdy ją zobaczyłam pierwszy raz, chyba na poprzednim zlocie zakochałam się i od razu musiała być moja, potem nie wiedziałam co z nią zrobić aż do momentu jak zaczęłam tworzyć te księgę (już jakiś czas temu) Wpasowała się idealnie, a cytat mieści się idealnie :)Dobra rozpisałam się a to trzeba iść spać! To by było na tyle zapraszam już niebawem z kolejnym prezentem dla tej wspaniałej pary :)


3 komentarze:

Każde miłe słowo pozostawione przez Ciebie sprawi mi niesamowitą radość :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :D