wtorek, 28 czerwca 2016

Exploding Box pełen miłości

W tym wspaniałym i wyjątkowy dniu przybywam do Was z kolejną inspiracją dla I Kropki. A dlaczego wyjątkowym? O tym później :)

Razem z Księgą Gości, młodzi dostali od nas ten oto exploding box. Oczywiście całość utrzymana w kolorach przewodnich delikatna biel i romantyczna czerwień :)W środku znajduję się mój pierwszy tort! Jestem z siebie dumna, chociaż nie powiem ile czasu zajęło mi jego zrobienie :PKażdą ściankę zdobią inne tekturki: pierwszą napis na zamówienie z imionami młodych, drugą tekturka cylindra i welonnu, trzecią piękne obrączki w sercu a na czwartej znajdują się życzenia, serduszka i obowiązkowo kot! Symbol naszej paczki :) Stąd też miauczące zakończenie życzeń :P

Jeszcze kilka fotek całego rozłożonego boxaA dlaczego na początku pisałam, że ten dzień jest wyjątkowy? Bo właśnie dziś mijają dwa lata kiedy to my powiedzieliśmy sobie sakramentalne tak, achh to był dzień pełen wrażeń :)


Rok temu wpadłam w rocznicowy szał i postanowiłam zrobić wreszcie coś dla siebie, z tego szału powstał parawanik oraz mój pierwszy lay out :) Stoją w dalszym ciągu na honorowym miejscu i przypominają nam te piękne chwile... uciekam świętować ;)1 komentarz:

  1. Przepiękny! Tort prezentuje się bardzo elegancko :)
    Wszystkiego Dobrego dla Was!

    OdpowiedzUsuń

Każde miłe słowo pozostawione przez Ciebie sprawi mi niesamowitą radość :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :D