czwartek, 16 czerwca 2016

Fotorelacja IX zlot scrapbookingu w Warszawie!

Nareszcie przybywam do Was z moją fotorelacją z 9 ogólnopolskiego zlotu scrapbookingowego! :D
Jak zawsze po niewczasie, ale jest! Zdjęcia powinnam obrobić ale dodaje praktycznie wszystkie i ciężko to obrobić :P 

To, że było fantastycznie wiedzą chyba wszyscy :) Ci co byli i Ci, których zabrakło, rok w rok poziom jest coraz wyższy! Ja oczywiście czasu miałam niewiele ale starałam się wykorzystać w 1000% 

Poniżej grupowe zdjęcie- na które się wreszcie załapałam! :D Podłapane i zapożyczone z FP organizatorów 


Przed wejściem na hale witała nas ta tablica z eco-deco, kto odkleił motylka, podpisał go i dostarczył na stoisko sklepu, otrzymał przeróżne rabaty i upominki :)


No to zaczynamy!


Równo z rozpoczęciem zlotu rozpoczęły się warsztaty prowadzone przez Magudę, która prezentowała najnowszą kolekcję papierów Bee Scrap "Babciny Ogród"


Każdy zestaw składał się między innymi z pięknego stempelka, kolorowanego przez zdolną prowadzącą :)


Można było obejrzeć i pomacać najnowsze wspaniałe papierki- oczywiście biegiem poleciałam do stoiska, aby je nabyć :)

Potem załapałam się na warsztaty u Ani "AKA" Kaczmarczyk, podczas których robiłyśmy mediowe serduszka :) Z racji tego, że ja miałam łapki zajęte, część zdjęć zapożyczyłam od Moni, której bardzo dziękuję :*
 Jak to napisała Monia: "Jak się brudzić, to tylko w różowych rękawiczkach" :DI wspaniałe zdjęcie całej ekipy z naszą cudowną prowadzącą i efektami warsztatów- zdjęcie od sponsora sklepu stonogi :)


No i teraz moje zdjęcia. Niestety czas nie pozwolił abym zrobiła pełną relację, a stoiska były naprawdę wspaniałe! Jedyne zdjęcia jakie mam to te z wspaniałymi osóbkami, które spotkałam i którym baaaardzo dziękuję za te 3 godziny! <3 

Oczywiście tak jak na zlocie rok temu tak i teraz wypadło nam wesele, więc wszyscy zaczęli się już śmiać, że ja się tak na zloty stroję :P (PS: zamiast wydawać na fryzjera wolałabym wydać to na przydasie! :D)

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, których spotkałam! Naładowało to moje scrapowe akumulatorki do 100% trzeba zarwać jakaś nockę, bo za dnia nie da rady :P Buziaki dla wszystkich!!! :* 2 komentarze:

Każde miłe słowo pozostawione przez Ciebie sprawi mi niesamowitą radość :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :D