wtorek, 5 sierpnia 2014

Wyzwania dzień 2

Dzień 2:  Dlaczego bloguję

No właśnie, dlaczego? Bloga założyłam dokładnie rok i trzy miesiące po tym jak zaczęłam tworzyć kartki. Powód zwłoki podawałam już we wcześniejszych postach, wolałam odczekać aż zamieszanie związane z organizacją ślubu i wesela minie i będę mogła na bieżąco wstawiać posty :) Jestem osobą która albo robi coś na 100% albo nie robi wcale. 

Ale wróćmy do pytania, dlaczego? Hmmm na początku zapatrzona w Wasze piękne blogi i prace zapragnęłam dołączyć do tego grona. Wiedziałam, że przez dłuuugi czas nie dorównam Waszym dziełom sztuki, i zastanawiałam się czy jest sens pokazywać moje wypociny, ale wiecie co? Nie żałuję! Pomimo, iż moje prace dalekie są od ideału, spotkały się z cudownymi słowami z Waszej strony, za co bardzo serdecznie dziękuję!!! Nie spodziewałam się, że otrzymam tyle pozytywnej energii!!! Teraz już wiem, że prowadzenie bloga to nie tylko wstawianie zdjęć swoich prac, ale i niesamowita atmosfera temu towarzysząca :) 

Jeszcze miesiąc temu zupełnie inaczej odpowiedziałabym na to pytanie. Dziś już wiem, że bloguję dlatego, że sprawia mi to ogromną satysfakcję i przyjemność. Blogowanie łączy się z moją pasją do papierów czyli mogę tu połączyć dwa sposoby wyrażenia siebie: poprzez pokazywanie zdjęć swoich prac ale i opisywanie tego o czym myślę. Jestem straszną gadułą, a tu przynajmniej nikt mi nie przerwie :P hihi Czyli przyjemne z pożytecznym :P
No i te Wasze komentarze... Żebyście widzieli moje reakcje gdy je czytam... Jeszcze raz baaardzo
Wam dziękuję za tyle cudownych słów i pomocnych rad! :*

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję za wizytę i miłe słowa :) z pewnością będę tu zaglądać :)

    OdpowiedzUsuń

Każde miłe słowo pozostawione przez Ciebie sprawi mi niesamowitą radość :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :D