piątek, 8 sierpnia 2014

Prosta ślubna kopertówka i 4 dzień wyzwania

Nareszcie mój ukochany piątkowy wieczór! :D A ja dalej pomęczę tematykę ślubną i pokażę Wam prostą kopertówkę. Robiłam ją ponad rok temu i nie pamiętam już czego dokładnie użyłam.

Dopiero po fakcie dowiedziałam się, że ślub odbył się w Paryżu. Nie miałam żadnych wytycznych poza datą i imionami Młodej Pary, a szkoda bo mogła wyjść naprawdę tematycznie.Dzień 4: Ulubiona książka/album muzyczny/film, do którego lubię powracać

Książka
Uwielbiam czytać ale prawie nigdy nie wracam do książki, którą już przeczytałam. Jest chyba tylko jedna książka, którą przeczytałam więcej niż raz - Oskar i Pani róża. Niesamowita i wzruszająca książka która... a z resztą, lepiej sami przeczytajcie :)

Zdjęcie pochodzi z tego bloga. Właśnie przeczytałam, że powstał też film! 


Płyta
Tak jak już wcześniej pisałam uwielbiam muzykę musicalową. Najbardziej uwielbiam "Metro". Gdy słyszę "Szybę" lub "Chcę być kopciuszkiem" normalnie się rozpływam :)  


Dodatkowo w niedawnym czasie natrafiłam na YT na nagrania Studia Accantus. Tworzą oni covery piosenek z najpopularniejszych musicali i BAJEK DISNEYA! :D Jestem zakochana w ich wersjach... 


Film
Wiele jest filmów które uwielbiam, ale jeden za każdym razem wzbudza we mnie takie same emocje... Mam na myśli Zieloną Milę. Film na pewno bardzo dobrze znany więc wiele pisać nie muszę :)


 No i nie byłabym sobą gdybym nie napisała jeszcze o ulubionej bajce :) Pocahontas oglądałam setki razy i tak jak inne bajki Disneya nigdy mi się nie znudzi :) 


 

2 komentarze:

  1. Śliczna praca... Choć długo ją ukrywałaś ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, na wszystko przychodzi odpowiednia pora :)

      Usuń

Każde miłe słowo pozostawione przez Ciebie sprawi mi niesamowitą radość :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :D