czwartek, 14 lipca 2016

Kartka dla małego Ignasia

Jejku w ogóle mnie nie ma w domu w ostatnim czasie! A jak jestem to padam i kładę się spać :P Jak nie praca, to treningi a weekendami przeróżne wyjazdy, nie potrafimy usiedzieć w miejscu i ciągle coś wymyślamy. Bardzo mi się to podoba, ale niestety blog na tym cierpi :( 

W czerwcu zakończyła się moja przygoda z Design Team'em I kropka, ostatecznie podjęłam decyzję, że nie będę jej kontynuować, po części dlatego, że czasu jak na lekarstwo i nie chciałam nawalać, a po części chce też dać innym możliwości posmakowania tych wspaniałych tekturek :) 

Bardzo dziękuję Martusi, za wybranie mnie do zespołu! <3 Widziałyśmy się wielokrotnie, ale tylko jako klient-sprzedawca przed tą całą akcją i mam nadzieję, że wreszcie kiedyś uda nam się nadrobić zaległości :) 

Na zakończenie pokazuję ostatnią kartkę jaką stworzyłam z I kropkowych tekturek: kartkę, która pojechała właśnie do Marty- tak tak rośnie kolejny projektant :) I tym sposobem ostatecznie kończę moją przygodę w niesamowitą grupą DT I kropki... Nie lubię jak coś się kończy, bo było meeeega! Dziękuję Martuś, że we mnie uwierzyłaś i doceniłaś moje potworki :* Ale co to za DT bez pozostałej części Ekipy! Dziewczyny było naprawdę super!

Po raz ostatni umieszczam ten banerek :(

4 komentarze:

Każde miłe słowo pozostawione przez Ciebie sprawi mi niesamowitą radość :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :D